• Ambra

  V této posteli jsou citlivě propojeny prvky klasického designu a precizního čalounického umění. Jemně ohnuté čelo, krásně vypracovaný oblouk a klasický design decentních křivek a zaoblení jsou typickými rysy postele AMBRA.

  Více

  Krása přirozené struktury kůže je navíc podtržena jejím kvalitním vypracováním. Vyřezávané dřevěné nožičky postele vhodně dotvářejí celkový dojem. Postel AMBRA bude šperkem vaší ložnice a naplní váš příbytek teplem a harmonií z přírodních materiálů.

  kozena_front

  Produktová linie kontinentálních postelí Ferreti je zhmotněním představ o dokonalém pohodlí během spánku. Koncepce spánku na kontinentálním lůžku je celosvětově uznávána jako zlatý standard pro kvalitní spánek.
  V současnosti je nejpropracovanějším spacím systémem, sestávajícím ze tří komponentů – pružného boxspringu, matrace a matracového topperu. Každá složka tohoto systému plní svou specifickou funkci, přičemž tyto složky spolupůsobí jako celek při zajištění ideálních vlastností.

   

  blue  black green

  Složení kontinentálního lůžka vytváří jedinečný efekt dvojitého odpružení, které zaručuje požadovanou ortopedickou oporu páteře a zároveň navozuje nenapodobitelný pocit pohodlí.

  S Ferreti objevíte novou dimenzi spánku.

  Matracový topper – je vrchní vrstvou systému kontinentální postele, s níž je lidské tělo v přímém kontaktu. Určuje komfort spánku a je možné zvolit požadovaný pocitový dojem podle preference uživatele.

  Matrace – má v systému kontinentálního lůžka nezastupitelnou funkci. Kopíruje tvar lidského těla, stabilizuje páteř ve správné anatomické poloze a výrazným způsobem určuje tuhost celého lůžka.

  Boxspring – je klíčovou komponentou kontinentálního lůžka. Tvoří vzdušnou pružnou podložku, ideální jako podklad pro všechny typy matrací.

  Zavřít